Reklamı Kapat
İstanbul Bina Cephe Mantolama İstanbul Bina Cephe Mantolama İstanbul Bina Cephe Mantolama

Başakşehir Bina Cephe Mantolama

İstanbul Bina Cephe Mantolama İstanbul Bina Cephe Mantolama

Başakşehir Bina Cephe Mantolama

Binaların Cephelerinin Mantolaması Yüzde 60 ısı ve ses yalıtımdan tasarruf sağlamaktadır. Bina Cephe Mantolama, dış cephe yalıtım konusunda faaliyet göstermektedir.

Siz de inşaatınıza ya da binalarınızın cephelerine mantolama yaptırmak istiyorsanız mimar ve mühendislerden oluşan teknik kadromuz ve konusunda uzman uygulamacı ekiplerimizle cephe mantolaması yaptırın..

Başakşehir Bina Cephe Mantolama

Istanbul başta olmak üzere Türkiye'nin her iline, her bölgesine bina cephe mantolaması yapan firmamız hizmetinize amadedir.

Lütfen bizden teklif almadan işinizi sonlandırmayınız..

Adres: Şile Otoban Üzeri Kirazlıdere M. Kışla C. Havuz S. İlhanlar Plaza No: 20 / 8 Çekmeköy / İstanbul

Firma Mail: sermimar@sermimar.net
Telefon: +90 216 614 04 34 Faks: +90 216 614 04 33 Firma GSM: +90 505 507 04 18 (7/24 Hizmetinizdedir.)

Başakşehir Bina Cephe Mantolama

Bina Cephe Mantolama, binaların dış cepheleri için uygulanan ısı yalıtım sistemine verilen isimdir. Bina Cephe Mantolama binaların ısıtma ve soğutma maliyetlerini azaltır, Bina Cephe Mantolama izolasyon sağlar ve ısı transferinden ve termal gerilmelerden kaynaklanan küf, rutubet, duvarlardaki çatlama ve dökülmeleri önleyerek bakım ve onarım maliyetini düşürür.

Dış cephe yalıtımı için Türkiye'de son yıllarda uygulanmaya başlanan Bina Cephe Mantolama işlemi Avrupa ülkelerinde standartlarla tescillenmiş ve enerji tasarrufu amaçlı olarak uzun yıllardır kullanılmaktadır.

Binalarımızda ısınmak ve serinlemek amacıyla kullandığımız kalorifer, kombi, klima ve buna benzer cihazların kullandıkları enerji, Bina Cephe Mantolama uygulaması ile yüzde 50 oranında azalabilmektedir. Şayet binaların çatı ve temeli için de ısı yalıtımı sistemi yapılmış ise bu oran yüzde 60′lara kadar çıkabilmektedir.

Bina Cephe Mantolama yapılarda en önemli ısı kaybı yaratan kiriş ve kolonları da içerir. Binaların dış cepheleri ve bina duvarlarının tamamını kaplamadıktan sonra mantolama sisteminden verim alınamaz.

Bina Cephe Mantolama sisteminin en önemli özelliği hiçbir aralık kalmayacak şekilde binanın dışarıdan ısı yalıtım levhaları ile tamamen kaplanmasıdır.

Bina Cephe Mantolama sistemi uygulanırken, kirişler, kolonlar, pencere merkezleri, duvarlar, çıkma altları dahil olmak üzere bir bütün olarak düşünülüp uygulamaya geçilmelidir.

Bina Cephe Mantolama dış cephe yalıtım sistemleri sayesinde yapılarda korozyon problemi yaşanmaz, iyi bir mantolama binanın ömrünün uzamasını sağlar.

Bina Cephe Mantolama bina cephesindeki duvar, kolon ve kirişleri su ve rutubetten koruyarak binanın ömrünü uzatır. Binalarınızın su ve ısı yalıtımı sağlanarak konutlarınızda konforlu ve huzurlu bir yaşam ortamı meydana getiren Bina Cephe Mantolama uygulamaları hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için iletişime geçebilirsiniz..
İstanbul Bina Cephe Mantolama İstanbul Bina Cephe Mantolama